Maxton Design
Maxton Design FRONT SPLITTER HONDA CIVIC MK6 EJ9
€ 199,-
VergelijkMaxton Design REAR SIDE SPLITTERS Subaru Impreza II WRX
€ 89,-
VergelijkMaxton Design FRONT SPLITTER v.2 Subaru Impreza II WRX
€ 199,-
VergelijkMaxton Design FRONT SPLITTER v.1 Subaru Impreza II WRX
€ 199,-
VergelijkMaxton Design FRONT SPLITTER Subaru Impreza WRX STI (HAWKEYE)
€ 199,-
VergelijkMaxton Design SIDE SKIRTS DIFFUSERS Subaru Impreza II WRX
€ 199,-
VergelijkMaxton Design UPPER SPOILER CAP Subaru Impreza WRX STI (BLOBEYE) € 144,-
Maxton Design FRONT SPLITTER MERCEDES S-CLASS W221
€ 199,-
VergelijkMaxton Design SIDE SKIRTS DIFFUSERS MERCEDES S-CLASS W221 LONG
€ 199,-
VergelijkMaxton Design SIDE SKIRTS DIFFUSERS MERCEDES S-CLASS W221 AMG LWB
€ 199,-
VergelijkMaxton Design FRONT SPLITTER MERCEDES ML W164 AMG
€ 199,-
Vergelijk- Fysieke winkel in Hasselt (BE)
- Grote voorraad
- Al 20 jaar dé expert in styling parts
Maxton Design FRONT SPLITTER VW PASSAT B5
€ 199,-
VergelijkMaxton Design REAR BUMPER EXTENSION PASSAT V
€ 122,-
VergelijkMaxton Design FRONT BUMPER VW LT 2000-2006
€ 237,-
VergelijkMaxton Design SIDE SKIRTS VW LT 1996-2006 DIFFERENT SIZES (4 ELEMENTS). THIS Maxton Design SIDE SKIRTS FITS TWIN WHEELS VERSION.
€ 217,-
VergelijkMaxton Design FRONT SPLITTER V.1 Audi A7 Mk1 S-Line
€ 199,-
VergelijkMaxton Design SIDE SKIRTS DIFFUSERS Audi S7 / A7 S-Line C7
€ 199,-
VergelijkMaxton Design REAR SIDE SPLITTERS Audi A7 S-Line C7 FL
€ 74,-
VergelijkMaxton Design REAR SIDE SPLITTERS AUDI A7 S-LINE (FACELIFT)
€ 89,-
VergelijkMaxton Design CENTRAL REAR DIFFUSER Audi A7 S-Line C7 FL (with vertical bars)
€ 144,-
VergelijkMaxton Design CENTRAL REAR DIFFUSER Audi A7 S-Line C7 FL (without vertical bars)
€ 74,-
VergelijkMaxton Design CENTRAL REAR DIFFUSER AUDI A7 S-LINE (FACELIFT) (without vertical bars)
€ 89,-
VergelijkMaxton Design FRONT SPLITTER Audi S7 / A7 S-Line C7 FL
€ 199,-
VergelijkMaxton Design SPOILER CAP Audi S7 / A7 S-Line C7 / C7 FL
€ 129,-
Vergelijk


Maxton design maakt unieke cardesign producten van hoogwaardige kwaliteit.
In het gamma zijn onder andere bumpers, frontspoilers, splitters, kofferspoilers, diffusers en sidekirts terug te vinden.
Je kan de Maxton Design producten eenvoudig en snel bestellen in onze online webshop.
De montage van Maxton Design onderdelen doen we ook in onze eigen werkplaats.






















